Grupy

Rok szkolny 2020/2021

Grupa I – 3-latki, czas pracy oddziału godz. 8.00-15.00

wych. – mgr Agata Owczarek ( e-mail: aowczarek@p2leczyca.edu.pl )
mgr Wioletta Królak (e-mail: przedszkole@p2leczyca.edu.pl )

Grupa II – 3-latki, czas pracy oddziału 7.30 – 15.30

wych. – mgr Halina Murawska (e-mail: hmurawska@p2leczyca.edu.pl)
mgr Barbara Albin (e-mail: balbin@p2leczyca.edu.pl)

Grupa III – 4-latki, czas pracy oddziału 8.00 – 15.00

wych. – mgr Małgorzata Koza (e-mail: mkoza@p2leczyca.edu.pl)
mgr Barbara Albin (e-mail: balbin@p2leczyca.edu.pl)

Grupa IV – 5-latki, czas pracy oddziału 8.00 – 15.00

wych. mgr Martyna Olczyk (e-mail: molczyk@p2leczyca.edu.pl)
mgr Barbara Albin (e-mail: balbin@p2leczyca.edu.pl)

Grupa V – 6-latki czas pracy oddziału 7.00 – 16.30

wych.  – mgr Joanna Borowska (e-mail:  jborowska@p2leczyca.edu pl )
mgr Jolanta Andrzejczak (e-mail: jandrzejczak@p2leczyca.edu.pl )