List otwarty dyrektora przedszkola

SZANOWNI RODZICE !!!

Mili Państwo, już wiemy, że do Świąt Wielkanocnych się nie zobaczymy. W tym bardzo trudnym czasie chciałabym życzyć Państwu przede wszystkim zdrowia i wytrwałości oraz wiary w to, że będzie lepiej. Zapewniam Państwa, że dołożymy wszelkich starań, aby się wzajemnie wspierać i szukać najlepszych rozwiązań w sytuacjach problemowych.

Zgodnie z nowymi wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej nauczyciele są zobligowani do realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego w systemie nauczania zdalnego.

Nasze Panie, każdego dnia przygotowują dla Państwa propozycje materiałów dydaktycznych, jak również informacje o możliwych formach ich realizacji przez dzieci  w domu. Na stronie internetowej naszego przedszkola w zakładce – zdalne nauczanie, znajdziecie Państwo szczegółowe wytyczne dotyczące pracy z dzieckiem w domu.

Drodzy Rodzice, pamiętajcie, że nasze Panie zawsze służą pomocą i wsparciem w realizowaniu zadań. Chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania w sposób wcześniej ustalony i przyjęty.

Zapraszam również do kontaktu mailowego – przedszkole@p2leczyca.edu.pl. Odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania dotyczące spraw przedszkolnych.

Jeszcze raz życzę Zdrowia i Wiary w Lepsze Jutro.

Serdecznie pozdrawiam

Wioletta Królak – dyrektor przedszkola

 

 

Comments are closed.