Konkurs recytatorski w Domu Kultury

19 kwietnia 2024 r chętne 5 i 6 – latki z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie recytatorskim w Domu Kultury.Grupę Jagódek reprezentowały dziewczynki: Lila Bekus i Hania Pachnowska.Grupę Muchomorków zaś: Julia Antosiak, Julia Wasiak, Staś Fałdziński i Hubert Połom. Grupę Wiewiórek reprezentowały: Zuzia Jakubowska, Michalinka Grobelska i Zuzia Frątczak. Dzieci recytujące wiersze ukazały nie tylko swoją interpretację wiersza, a także świetnie poradziły sobie z opanowaniem tekstów. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani pamiątkowym dyplomem oraz maskotką. Zmagania dzieci oceniało jury, którego obchody były bardzo burzliwe, gdyż wszyscy pięknie recytowali. Zwycięzców było wielu, a wśród nich: Zuzanka Jakubowska – III miejsce oraz ex aequo dwa wyróżnienia: Michalinka Grobelska i Staś Fałdziński.

Konkurs dostarczył dzieciom wielu miłych wrażeń i przeżyć a przede wszystkim dużo dobrej zabawy i atrakcyjnych nagród. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie.(A.O.)