,,Letni Song – Festiwal Piosenki Letniej’’

W dniu 07 czerwca w Górze Św. Małgorzaty odbył się VIII Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Letniej, którego gospodarzem było Gminne Przedszkole w Górze Św. Małgorzaty. Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy Wiewiórek, które zaśpiewały i zatańczyły do piosenki„ Nadchodzą już wakacje”. W festiwalu wzięło udział 9 przedszkoli z pobliskich miejscowości. Zadaniem uczestników było zaśpiewanie jednej piosenki o tematyce letniej i wakacyjnej. Wszystkie przedszkola zaprezentowały się fantastycznie, było nam wszystkim bardzo wesoło i kolorowo. Na festiwalu nie było przegranych, ponieważ wszyscy zasłużyli na 1 miejsce. Każde przedszkole otrzymało puchar oraz nagrody i upominki od sponsorów.Po wszystkich występach, na przedszkolaków i zaproszonych gości czekał pyszny poczęstunek. Nie mogło zabraknąć także wesołej, tanecznej niespodzianki, wspaniałego białego misia, który porwał wszystkich do tańca. Nasza wizyta w Górze Św. Małgorzaty na długo pozostanie nam w pamięci.To była fajna, muzyczna przygoda.(A.O.)