Podsumowanie Akcji Paka dla Psiaka

Jak co roku w naszym przedszkolu organizowana jest cykliczna zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt . W tegorocznej zbiórce zebranych zostało kilkadziesiąt kilogramów karmy dla zwierząt – kotów i psów. Karma trafiła  do społecznych wolontariuszy opiekujących się bezdomnymi i dziko żyjącymi psami i kotami w mieście Zwierzoluby Łęczyca, którzy działają pod patronatem Fundacji Mondo Cane. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom  za wzięcie udziału w akcji i pokazanie dzieciom, że dzielenie się tym co mamy do dobry nawyk !!!