,, Polska moja Ojczyzna’’ – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego.

27 kwietnia 2023 r został rozstrzygnięty Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem ,, Polska moja Ojczyzna’’. Celem tego konkursu było: poszerzanie zainteresowań i pogłębienie wiedzy dzieci o Polsce, regionie i swojej miejscowości, kształtowanie postaw patriotycznych, rozwijanie zdolności plastycznych, pomysłowości i kreatywności. Do konkursu zaprosiliśmy także przedszkolaków z innych przedszkoli oraz z oddziałów przedszkolnych w szkołach. Wpłynęło 17 prac plastycznych z których komisja wybrała te prace, które wykazały się pomysłowością, estetyką oraz przede wszystkim samodzielnością jej wykonania.

Laureaci konkursu:

I miejsce: Zuzanna Zięba z Oddziału Przedszkolnego przy SP 3

II miejsce: Klaudia Torzewska

III miejsce: Julia Antosiak i Stasio Fałdziński

Przyznano dwa wyróżnienia: Zuzanka Frątczak oraz Hubert Połom

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania za udział w konkursie.