Rozstrzygniecie konkursu plastycznego.

W piątek 27 października rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Przyroda na liściu malowana’’. Uczestnikami konkursu były dzieci 5 i 6 letnie z łęczyckich przedszkoli.Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy zgodnej z tematem konkursu. Wymagany był format A3 na bloku technicznym, zaś technika wykonania prac była dowolna.
Cele konkursu to: uwrażliwienie dzieci przedszkolnych na piękno otaczającej nas przyrody, rozwijanie wyobraźni plastycznej i aktywności twórczej oraz pogłębianie znajomości darów jesieni a także wykorzystanie ich w życiu codziennym.
Na konkurs zgłoszono 26 prac, a każda z nich była pomysłowa i bardzo ciekawa. Wybór był trudny, a komisja brała pod uwagę pomysłowość i samodzielność wykonanej pracy. Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy, a po długich obradach Jury zdecydowało się przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

MIEJSCE I: Zosia Kaczmarek, Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek
MIEJSCE II: Basia Graczyk, Przedszkola Nr 1
MIEJSCE III: Zuzanka Wiktorska, Przedszkole Nr 2
WYRÓŻNIENIA (równorzędnie): Liliana Bekus, Filip Łuczak

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania za udział w konkursie plastycznym „Przyroda na liściu malowana’’.

Mamy nadzieję, że kolejne konkursy w naszym przedszkolu będą się cieszyły również dużym zainteresowaniem.

 

 


 

 

Comments are closed.