Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno -technicznego.

We wtorek 4 kwietnia rozstrzygnięto międzyprzedszkolny  konkurs plastycznczno – techniczny Moja wielkanocna ozdoba. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było wykonanie przez dzieci pracy konkursowej pod hasłem: „Moja wielkanocna ozdoba”.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać prace w dowolnej technice przy użyciu dowolnych materiałów i mogła być to praca przestrzenna lub płaska. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji wykonywania ozdób wielkanocnych oraz popularyzowanie i pogłębianie wiedzy na temat tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Wpłynęło 46 prac konkursowych z czterech placówek. Wszystkie prace były piękne, kolorowe i bardzo świąteczne.Komisja wybrała te, które oprócz estetycznego wykonania odznaczały się samodzielnością w jej wykonaniu.

W kategorii dzieci starszych (5,6-letnich) przyznano trzy główne nagrody oraz dwa wyróżnienia.

I miejsce otrzymał: Hubert Połom
II miejsce przyznano: Lidii Stachowiak
III miejsce należy do Michaliny Grobelskiej

Wyróżnienie dostali:

– Kacper Wasiak
–  Szymon Łuczak

W kategorii dzieci młodszych (3-4 – latnich) laureatami zostali:

I miejsce Hania Pachnowska
II miejsce Alicja Świątczak
III miejsce Antoni Michałowski

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania za udział w konkursie.

 

 

 

Comments are closed.