Uroczystości choinkowe.

Uroczystość choinkowa od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. W środę, 13 grudnia w grupie „Skrzatów” odbyło się przestawienie zimowo-świąteczne, na którym nie zabrakło tańczących śnieżynek i bałwanków. Zwyczajem tego pięknego dnia, była również wizyta św. Mikołaja oraz prezenty, które zostawił dzieciom pod choinką.

 

 

 

 

Tematem przewodnim zimowego przedstawienia jasełkowego u  średniaków  była historia małej, biednej dziewczynki, baśń o „Dziewczynce z zapałkami”. Jagódki po raz kolejny wystąpiły w roli małych aktorów i zachwyciły rodziców.

 

 

 

 

Przedświąteczne Jasełka z rodzicami dzieci są częścią wieloletniej tradycji przedszkola mającej wprawić w świąteczny nastrój zarówno dzieci jak i dorosłych. Uroczystość Jasełek organizowanych w Przedszkolu to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę zadbały w tym roku dzieci z grupy ,,Wiewiórki’’ i ,,Muchomorki’’, które przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców.


 

 

Comments are closed.