Wycieczka do Candy Parku w Rzgowie.

W niezwykłą wycieczkę do Candy Park „Gigantyczny Park Dmuchańców” w Rzgowie udały się Nasze najstarsze przedszkolaki z grup: Jagódki, Wiewiórki i Muchomorki w Rzgowie. Candy Park to największy obiekt z dmuchańcami w Polsce. Na powierzchni około 2000 m² dzieci mogły bawić się na kilku dużych dmuchańcach, z których największy miał 8 m wysokości. Na nasze przedszkolaki czekały najróżniejsze atrakcje, były zróżnicowane: od labiryntów, poprzez zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, krzywe zwierciadła, parkiet do tańca, tory przeszkód, „połykacza dzieci”, aż po karuzelę. Przedszkolaki doskonaliły swoją zręczność, sprawność ruchową, zwinność, orientację przestrzenną i zintegrowały się z koleżankami i kolegami z innych grup. W Candy Parku czekały również wyjątkowe warsztaty z produkcji lizaków i cukierków. Dzieci na własne oczy poznały, jak krok po kroku powstają ich ulubione łakocie z masy karmelowej,a następnie samodzielnie wykonywały własnego kolorowego lizaka ze zdrowymi dodatkami, z którym wróciły do swoich domów. Pobyt w tym bajkowym miejscu szybko dobiegł końca. Rozbawione dzieciaki, pełne wrażeń i emocji wróciły do przedszkola. To był niezapomniany dzień. (J.B.)