Uroczystość z okazji święta Dnia Kobiet.

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Ten szczególny dzień co roku świętowany jest także w naszym przedszkolu. To doskonały sposób do kształtowania od najmłodszych lat nawyku pamiętania o ważnych datach i obdarowywania miłymi gestami i upominkami swoich najbliższych, by nasi mali gentelmani wiedzieli, że kobiety są najważniejsze i trzeba je szanować, w każdym wieku.
W tym roku uroczystość z tej okazji przygotowała grupa Wiewiórek. Piękne piosenki, życzenia, tańce uczyniły ten dzień wyjątkowym. Wszystkie panie otrzymały nie tylko laurki, ale też piękne życzenia.
Dzień Kobiet w przedszkolu był wspaniałym dniem pełnym atrakcji i okazją do wspólnego spędzenia czasu w gronie dzieci ze wszystkich grup wiekowych oraz wszystkich pracowników przedszkola.
Niechaj się to niesie na cały kraj – dziś dla pań wszystkiego naj. naj… naj.
(A.O.)