Piknik Rodzinny.

Dzieci na pewno długo nie zapomną tego dnia. W środę, 15 czerwca 2022 r. odbył się w naszym w ogrodzie przedszkolnym piknik rodzinny. Była to również okazja do otwarcia „Zielonej Sali” utworzonej dzięki dofinansowaniu z WFOŚiGW w Łodzi. Na piknik przybyły władze miasta z Panem burmistrzem Panem Pawłem Kuleszą oraz przedstawiciele Rady Miasta. Piknik urozmaiciły wspaniałe występy przedszkolaków a całą zabawę poprowadzili animatorzy przy wsparciu postaci z Psiego Patrolu. Atrakcji było mnóstwo w specjalnie przygotowanych kącikach. Na dzieci czekały m.in. skręcanie kolorowych balonów, basen z piłkami, malowanie na folii, tworzenie biżuterii. Niezwykłą popularnością cieszył się także pokaz baniek mydlanych i to była dopiero zabawa. Dla  miłośników czekolady  była fontanna czekoladowa z owocami oraz ulubiony przez dzieci  popcorn. W kawiarence można było napić się kawy  i zjeść  przepyszne ciasta, ciasteczka upieczone przez rodziców. Całość pikniku dopełniły wspólne zabawy na urządzeniach ogrodowych, konkursy i zawody. Atmosfera była iście piknikowa również dzięki cudownej, jakby na zamówienie, czerwcowej pogodzie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i osobom zaangażowanym w organizację pikniku i pieczenie wyśmienitych ciast. Wszystkim Mamom, Tatusiom i Dzieciom życzymy wszystkiego najcudowniejszego 🙂