Maluszki w przedszkolu – czyli pierwszy tydzień w grupie Jeżyków.

Pierwsze dni w przedszkolu były dla maluszków pełne wrażeń – poznanie nowych pań, zapoznanie z salą, kącikami zabaw, wspólne zabawy, pierwsze leżakowanie,zabawy w ogródku przedszkolnym, zajęcia z j. angielskiego, poznanie nowych piosenek, to tylko niektóre z zadań, z którymi zmierzyły się nasze dzielne przedszkolaki. A to dopiero początek wielkiej przygody, która czeka na nich w murach przedszkola. Na początku było trochę płaczu, ale każdy kolejny dzień, upływał w coraz spokojniejszej atmosferze. Z każdym dniem jesteśmy coraz odważniejsi, a z naszej sali nie dobiega już żaden płacz. Wrześniowe słonko zachęca nas do wyjścia do ogrodu, by tam mile spędzać czas. Na sali zrobiliśmy pierwszą pracę plastyczną. Nasz wspólny tydzień był fantastyczny.

Kochane Maluchy, trzymamy za Was mocno kciuki i cieszymy się, że jesteście z nami. Tak trzymać JEŻYKI!