„Miś – przyjaciel dzieci” – wystawa prac.

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo … “Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.

Miś Tuliś to jeden z bohaterów naszego projektu czytelniczego, który ma na celu popularyzację czytelnictwa.  Wystawa „Miś – przyjaciel dzieci” prezentuje prace przedszkolaków z wszystkich grup. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością tworzenia swojej wersji misia, a forma była dowolna. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom  za zaangażowanie i przygotowanie przepięknych prac. Mimo różnic, każdy Miś jest piękny i każdy wyjątkowy! Zapraszamy do obejrzenia tej wyjątkowej wystawy w Bibliotece Pedagogicznej w Łęczycy.