Dzieci z Przedszkola Nr 2 pożegnały karnawał na wielkim Balu u Pani Zimy.

Przedszkolaki z wszystkich grup  hucznie pożegnały karnawał. Na ostatni w karnawale bal dzieci i nauczycielki przygotowywali się długo i skrupulatnie. Panie zadbały o dekoracje, było bajkowo! Dzieci zaś wspólnie z rodzicami zadbali o przebrania. Na balu nie zabrakło księżniczek, była oczywiście Elza z „Krainy Lodu”, były wróżki i kotki. Gościliśmy również super bohaterów,  Indian, piratów i wiele innych postaci. Pięknie udekorowana sala wprowadziła wszystkich w cudowny nastrój, a dzięki DJ-owi czarodziejowi dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.