Jeż Teodor z Fundacji Pro Aperte.

W czwartek 18 listopada młodsze grupy z naszego przedszkola odwiedził Jeż Teodor z Fundacji Pro Aperte. Jest to fundacja, która pomaga i opiekuje się dziećmi niepełnosprawnymi z całej Polski a celem jej jest budowa pierwszego w naszym regionie centrum terapeutycznego oraz parku rozrywki dla dzieci niepełnosprawnych.
Zabawa i spotkanie z Jeżykiem oraz pracownikami fundacji bardzo się dzieciom podobała. Na zakończenie spotkania mieliśmy okazję wrzucenia pieniążka do puszki i otrzymać podziękowanie od Jeża Teodora. Dzięki Teodorowi wiemy, jak ważna jest wrażliwość na potrzeby innych oraz jak ogromna siła tkwi we wspólnym działaniu. Na pamiątkę tego spotkania każde dziecko otrzymało od Jeżyka kolorowy balonik w kształcie jakiegoś zwierzaka.