„MISTRZ MATEMATYKI” – QUIZ MATEMATYCZNY DLA 6 – LATKÓW

Ważnym wydarzeniem w naszym przedszkolu był quiz matematyczny dla dzieci 6 letnich z łęczyckich przedszkoli, który odbył się dziś 12 marca. Celem quizu była  prezentacja umiejętności matematycznych  dzieci ,  doskonalenie  umiejętności pokonywania trudności oraz kształtowanie umiejętności zdrowej rywalizacji i właściwego przyjmowania porażki. Wszystkie zadania zostały wykonane. Bardzo szybko dzieci poradziły sobie z zadaniami. Ogromną radość sprawiły dzieciom otrzymane nagrody i dyplomy. Maksymalną ilość punktów i  I miejsce zajęły przedszkolaki z naszego przedszkola z gr. MUCHOMORKÓW, II miejsce przypadł przedszkolakom z Przedszkola Nr 4 w Łęczycy, III miejsce zajęły przedszkolaki z Przedszkola Sióstr Urszulanek, IV miejsce przedszkolaki Przedszkola Nr 1 w Łęczycy. Myślę, że  wyniki dla nas nauczycieli są dobrą oceną sprawdzenia umiejętności i wiadomości dzieci z zakresu matematyki i dobrego przygotowania do podjęcia nauki w szkole. WSZYSTKIM   DZIECIOM   GRATULUJEMY !!! (H.M.)