PRZEGLĄD  TANECZNY  YOU  CAN  DANCE

14 czerwca dzieci z grupy „MUCHOMORKOW” wzięły udział w VII edycji Międzyprzedszkolnego Przeglądu Tanecznego „Przedszkolny You Can Dance” zorganizowanego przez Przedszkole nr 4 w Łęczycy. Celem konkursu było kształcenie umiejętności tanecznych uczestników i rozwijanie ich ekspresji ruchowej, popularyzacja różnorodnych form ruchowo-tanecznych, a także integracja środowisk przedszkolnych, dzieci i nauczycieli. Udział w przeglądzie tanecznym dostarczył naszym dzieciom mnóstwo radości i pokazał jak można wspaniale i pożytecznie spędzać czas. Za swój piękny występ otrzymali statuetkę, dyplom oraz drobne upominki . Po wręczeniu nagród czekał na dzieci słodki poczęstunek. Oczywiście nie zabrakło również wspólnych zabaw przy muzyce. Udział w przeglądzie tanecznym dostarczył naszym dzieciom mnóstwo radości i pokazał jak można wspaniale i pożytecznie spędzać czas. Serdecznie gratulujemy dzieciom i życzymy dalszych sukcesów tanecznych. Dziękujemy bardzo naszym artystom za dzielne i piękne reprezentowanie naszego przedszkola. (H.M.)