Uroczystość z okazji DEN

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W tym uroczystym dniu grupa starszaków zaprosiła gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, życzeń i piosenek. Symboliczna róża wręczona każdej z pań była ukoronowaniem wyrecytowanych życzeń. Po części artystycznej Pani Dyrektor Wioletta Królak, podziękowała małym artystom za piękny występ oraz złożyła serdeczne życzenia, dziękując za trud codziennej pracy wszystkim pracownikom przedszkola. Wręczyła również nagrody wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.

Po południu,  odbyła się druga część uroczystości z udziałem zaproszonych emerytów naszego przedszkola. Krótką część artystyczną dla seniorów przygotowała grupa V. Mali artyści piosenką, słowem i tańcem uświetnili te wyjątkowe chwile. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku   zaproszonych gości. Głos zabrała również Pani Irena Radziszewska emerytowana nauczycielka i dyrektorka naszego przedszkola dziękując za zaproszenie i piękne życzenia. Na zakończenie spotkania goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy kawie i herbatce.