Dzień Edukacji Narodowej.

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ obchodzimy wtedy Dzień Edukacji Narodowej. W tym uroczystym dniu grupa IV zaprosiła gości na akademię. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek i tańców. Przedszkolaki wręczyły paniom własnoręcznie zrobiony upominek. Tym prezentem i akademią chciały podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po części artystycznej Pani Dyrektor Wioletta Królak, podziękowała małym artystom za występ oraz złożyła serdeczne życzenia, wszystkim pracownikom przedszkola. Wręczyła również nagrody wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Po południu, odbyła się druga część uroczystości z udziałem zaproszonych emerytów z naszego przedszkola, którą przygotowały dzieci z grupy V. Mali artyści piosenką, słowem i tańcem uświetnili te wyjątkowe chwile. Za zaproszenie i piękny występ podziękowała p. Grażyna Trzeciak, emerytowana nauczycielka i były dyrektor przedszkola. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku zaproszonych gości. Na zakończenie spotkania wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy kawie i herbatce.


 

 

Comments are closed.