Z wizytą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Łęczycy

W dniu 24 listopada zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łęczycy. Dla naszych starszaków przygotowano szereg niespodzianek. W szkole powitała nas wróżka (pani Aleksandra Nowakowska), która czuwała nad nami podczas zwiedzania szkoły. Dzieci brały udział w zajęciach z mechatroniki i informatyki przygotowane przez pana Łukasza Cybulskiego. Poznały jak można zastosować na zajęciach szkolnych najnowocześniejsze zestawy robotów skonfigurowane ze szkolnymi komputerowymi i tabletami. Brały również aktywny udział w zajęciach przygotowanych przez panią Agnieszkę Pawłowską, która wraz z uczniami z klasy III  pokazała, jak świetnie można się uczyć poprzez zabawę. Ale najciekawsze były czary -mary w wykonaniu czarodziejki pani Beaty Kamińskiej, która pokazała dzieciom, jak niesamowity i zaskakujący jest świat nauki. A na koniec wizyta w profesjonalnym studio nagrań. Dziękujemy za moc wrażeń i nie możemy doczekać się już kolejnej wizyty.